0

10 اپلیکیشن فوق العاده برای یادگیری زبان آلمانی + لینک دانلود

10 اپلیکیشن فوق العاده برای یادگیری زبان آلمانی + لینک دانلود

تاپ زبان: در این مطلب قصد داریم 10 برنامه موبایلی فوق العاده برای یادگیری زبان آلمانی را به شما معرفی کنیم تا بتوانید این زبان را بصورت رایگان و خوتون یاد بگیرید.

مقدمه

یادگیری زبان های خارجی امروزه بسیار ساده شده است. درواقع امکانات لازم برای یادگیری در این عصر بسیار زیاد و متنوع بوده و به جرات می توان گفت در هر لحظه و هر مکان می توان به یادگیری زبان های خارجی پرداخت.

اپلیکیشن ها، یکی از برنامه های رایج و پر کاربرد یادگیری زبان می باشند که موبایل هر فرد را به یک دبیر کوچک تبدیل کرده است!

یکی از زبان های خارجی مهم برای یادگیری زبان آلمانی است که روز به روز بر میزان متقاضیان یادگیری این زبان افروده شده و این زبان در حال تبدیل شدن به یکی از زبان های خارجی محبوب است.

اپلیکیشن های آموزش زبان آلمانی

برنامه های مختلفی برای آموزش زبان آلمانی وجود دارد. انتخاب بهترین آنها مطابق با سلیقه افراد متفاوت است. برخی از آنها حتی امکان برقراری ارتباط با سایر دانش پژوهان یا حتی آلمانی زبان ها را نیز برای شما فراهم کرده تا بتوانید با ارتباطات و صحبت کردن مهارت های زبانی خود را افزایش دهید.

1. اپلیکیشن DuoLingo

بی راه نگفته ایم اگر دولینگو را یکی از محبوب ترین و رایج ترین اپلیکیشن های آموزش زبان بنامیم. دولینگو زبان را به صورت جذاب و از طریق روش های مختلف به شما آموزش می دهد.

در کنار امکانات بسیار خوب آن، دولینگو همچنین دارای پادکست، داستان، بخش های بحث و گفتگو و حتی فیلم می باشد و یادگیری زبان را برای شما بسیار راحت می کند. جالب است بدانید کاربران دولینگو در دنیا به بیش از 300 میلون نفر می رسد و این پلتفرم آزمون مخصوصی دارد که در صورت پذیرفته شدن در آن مدرک معتبر و مورد تایید بسیاری دانشگاه ها و مراکز به شما اعطا می شود!

البته لازم است بدانید امکان یادگیری زبان های خارجی با استفاده از زبان فارسی در این برنامه وجود نداشته و می بایست از زبان دیگری برای یادگیری زبان های خارجی استفاده کنید. این اپلیکیشن هم نسخه اندروید و هم آی او اس دارد.

7 کتاب فوق‌العاده برای یادگیری لغات زبان انگلیسی
پیشنهاد مطلب

2. Fluentu

FluentU یک پلت فرم عالی برای یادگیری زبان آلمانی است. برخلاف دیگر اپلیکیشن‌های یادگیری، FluentU از یک رویکرد متفاوت برای آموزش آلمانی استفاده می‌کند. رویکردی مبتنی بر ویدیو.

FluentU یک پلت فرم آموزشی مبتنی بر ویدیو است که از سراسر وب بهترین ویدیوهای زبان آلمانی را گرد آوری می‌کند و آنها را به مجموعه‌ منابع آموزش زبان آلمانی تبدیل می‌کند. چیزی که این اپلیکیشن را منحصر بفرد می‌کند این مولفه است که ویدیوهایی از منابع مختلف و درباره‌ی موضوعات متفاوتی برای آموزش آلمانی گردآوری شده است و همچنین به زبان آموز نشان داده می‌شود که چگونه آلمانی در نقاط مختلف تلفظ می‌شود. کلیپ‌هایی شامل کلیپ‌هایی از شوهای تلویزیونی، موزیک ویدیوها، تبلیغات تجاری، تبلیغات فیلم‌های سینمایی، و دیگر موارد است که در کل مجموعه‌ی جذاب و متفاوتی می‌تواند برای زبان آموز باشد.

این ویدیوهای همچنین دارای زیرنویس هستند و رویکردی تعاملی با زبان آموز دارند. شما می‌توانید با ویدیوها رابطه‌ی خوبی برقرار کنید و آن را هر وقت خواستید متوقف کنید و کنترل آن را در دست بگیرید.

3. اپلیکیشن  Memrise

یکی از نوآورانه‌ترین اپلیکیشن‌های یادگیری لغات آلمانی که در میان رفقای خود سر و گردنی بالاتر است. Memrise یک انتخاب عالی برای جواب دادن به نیازهای آموزشی شماست، بخصوص زمانی که برای یادگیری و به خاطر آوردن کلمات آلمانی با مشکل روبرو هستید.

رویکرد این نرم افزار منحصربفرد است. برخلاف بسیاری از اپلیکیشن‌ها، Memrise کلمات را صرفا بر پایه‌ی تصویر به کاربر آموزش نمی‌دهد. این اپلیکیشن کلمات را با لحنی طنز آمیز و کمیک آموزش می‌دهد.

یکی دیگر از نکات جالب این اپلیکیشن این است که طراحی آن توسط افراد حرفه‌ای صورت نگرفته است بلکه توسط یک مجموعه‌ از یادگیرندگان زبان اجرایی شده است. در اینجا می‌توانید مطلب جامعی در مورد این اپلیکیشن بخوانید.

Memrise‌ سطوح متفاوتی را آموزش می‌دهد؛ از سطوح مقدماتی گرفته تا سطوح پیشرفته‌ی زبان مجموعه‌های متفاوتی از افعال، نقل قول‌ها، احساسات و رنگ‌ها را آموزش می‌دهد.

4. اپلیکیشن Wie geht’s German

هدف این برنامه، آموزش مکالمات، لغات و اصطلاحات کاربردی و روزمره آلمانی به مشتاقان این زبان است. در این اپلیکیشن می توانید مفاهیم مربوط به شرایط مختلف مانند خرید کردن، سفر رفتن، ورزش کردن و غیره را انتخاب و آن ها را فرا بگیرید.

یکی از جامع ترین برنامه هایی که برای آموزش زبان آلمانی در نظر گرفته شده است اپلیکیشن زبان آلمانی Wie geht’s German می باشد. شما پس از نصب این برنامه آموزشی باید سطح خودتان را تعیین کنید. یعنی باید بدانید که در چه سطحی از آموزش زبا نآلمانی قرار داردی تا مطالب منطبق با همان سطح را دریافت نمایید.

مجموعه Dave و Ava - آموزش موزیکال انگلیسی به کودکان
پیشنهاد مطلب

این اپلیکیشن مشتمل بر بخش های مختلفی می باشد که شما می توانید با توجه به موضوعات و حوزه های در نظر گرفته شده به عنوان مثال در زمینه سلامت، مشاغل، ورزش و سایر موارد به جمع علاقه مندان یادگیری زبان آلمانی بپیوندید.

این اپلیکیشن تخصصی همچنین شما را قادر می سازد تا از طریق بخش گرامر با مطالب این حوزه نیز آشنایی پیدا کنید. این برنامه سرشار از اصطلاحات، جملات و عبارتی است که شما در گفتگوهای روزمره باید مورد استفاده قرار دهید و درست به همین دلیل استفاده از آن را به دوستداران زبان آلمانی توصیه می کنیم.

دانلود نسخه IOS

5. اپلیکیشن Slow German برای یادگیری زبان آلمانی

این اپلیکیشن تمرکز خاصی بر روی مکالمه و تلفظ دارد. با خواندن مفاهیم مختلف می توانید همزمان صدا و تلفظ آن را از زبان یک فرد بومی گوش داده و در مهارت های شنیداری و گفتاری زبان آلمانی پیشرفت کنید.

این اپلیکیشن بیشتر بر جنبه های خوانداری و نیز درک مطلب استوار است. به عبارت دیگر شما هم می توانید متن را با استفاده از اپلیکیشن زبان آلمانی Slow German مطالعه کنید و هم در ادامه آن را با صدای اساتید آلمانی و تلفظ واقعی آنان در زبان آلمانی بشنوید و اشتباهات خودتان را در این زمینه اصلاح کنید.

بنابراین می توان اینطور پیش بینی کرد که با نصب اپلیکیشن زبان آلمانی Slow German در واقع به تدریج همانطور که از نام این اپلیکیشن هم مشخص است روند آموزش این زبان را پیگیری نمایید. توصیه می کنیم کسانی این برنامه را نصب کنند که در سطوح پیشرفته قرار دارند.

 

آموزش زبان آلمانی به فارسی با تلفظ – 100 قسمت

6. اپلیکیشن Der Die Das

یکی از مشکلات رایج در یادگیری زبان آلمانی، حروف تعریف این زبان است. این برنامه به شما کمک می کند این بخش را فرا گرفته و مشکلات آن را به حداقل برسانید.

7. اپلیکیشن DeutschAkademie

این برنامه در واقع روش جالبی برای یادگیری گرامر زبان آلمانی ارائه می دهد. در واقع یکی از دغدغه های زبان آموزان این زبان یادگیری قواعد دستوری زبان آلمانی می باشد که اپلیکیشن زبان آلمانی DeutschAkademie به تمام این دغدغه ها در این زمینه پایان داده است. در این اپلیکیشن بیش از ۲۲ هزار تست و تمرین مختلف در نظر گرفت هشده است که می تواند توانایی های شما را در این زمینه افزایش دهد.

9 دلیل اینکه آزمون آیلتس کامپیوتری انتخاب بهتری است
پیشنهاد مطلب

اپلیکیشن زبان آلمانی DeutschAkademie یکی از بهترین گزینه ها برای دانشجویان و زبان آموزانی به شمار می رود که با این زبان آشنایی داشته و در صدد پیشرفت و تقویت سطوح آموزشی خودشان هستند.

8. اپلیکیشن German verb conjugations by Brainscape

این برنامه آموزش های کلی و خوبی درباره حروف ربط و استثناها در زبان آلمانی به شما میده و مشکلات یادگیری آن را برای شما به حداقل می رساند.

9. اپلیکیشن زبان آلمانی Rosetta Stone

اگر بخواهیم یکی از اپلیکیشن های کاربردی به خصوص برای سطوح مقدماتی و کودکان را در بین ۱۰ اپلیکیشن برتر زبان آلمانی ذکر کنیم بدون شک اپلیکیشن زبان آلمانی Rosetta Stone در صدر این مجموعه قرار خواهد گرفت.

بهره مندی از خصوصیات جذاب و بسیار مفرح از قبیل امکان تشخیص و ربط دادن تصاویر مختلف، فیلم ها، صدا، متن های آلمانی و ترجمه به زبان اصلی از جمله ویژگی های منحصر به فرد اپلیکیشن زبان آلمانی Rosetta Stone به شمار می رود. این برنامه همچنین به شما کمک می کند تا با سایر زبان آموزان همسطح خودتان نیز ارتباط برقرار کنید.

اپلیکیشن زبان آلمانی Rosetta Stone برای کودکان بسیار کاربردی و ارزشمند تلقی می شود. به طور کلی این برنامه در آموزش زبان های مختلفی از جمله زبان آلمانی و فرانسه یکی از پرطرفدارترین برنامه ها به شمار می رود.

10. اپلیکیشن زبان آلمانی Babbel برای یادگیری زبان آلمانی

این برنامه برای کسانی که از گرافیک های پیشرفته و نیز محیط های پر زرق و برق در عذاب هستند بسیار مناسب است. با استفاده از اپلیکیشن زبان آلمانی Babbel شما می توانید از آموزش زبان آلمانی برای سطوح مختلف مبتدی تا پیشرفته بهره مند شوید.

همچنین در این اپلیکیشن امکاناتی تدارک دیده شده است تا از آموزش های کوتاه مدت نیز استفاده کنید به طوری که از یکنواخت بودن و کسالت آور بودن روند آموزش گلایه‌ای نداشته باشید.

استفاده از فناوری تشخیص کلمات در زمان گفتار، مرور و تمرین کلمات، تمرینات مختلف برای تقویت مهارت های خواندن، درک مطلب، دستور زبان و گفتگو از جمله مواردی هستند که در این اپلیکیشن برای شما در نظر گرفته شده است.

 

لطفا امتیاز دهید
ارسال دیدگاه