0

مجموعه 4000 لغت ضروری انگلیسی با ترجمه فارسی

شاید خیلی از زبان آموزان دوست دارند خیلی زود به مهارت بالایی از صحبت کردن به انگلیسی برسند و یا بتوانند در اینترنت مطالب انگلیسی رو خودشون مطالعه کنند و اون رو بفهمند. خوب برای اینکار شما باید دامنه واژگان قوی داشته باشید (البته خوب باید به قواعد یا دستور زبان انگلیسی مسلط باشید).

در این مطلب از بلاگ تاپ زبان قصد داریم یک مجموعه فوق العاده قدرتمند رو برای تقویت دانش واژگان انگلیسی‌تان به شما معرفی کنیم.

مجموعه 4000 لغت ضروری انگلیسی

شاید اسم این مجموعه اول کمی براتون ترسناک باشه! خوب حقم دارید 4000 کلمه!!!! اما نه اینطور نیست که همه 4000 کلمه رو یکجا باید یاد بگیرید. این مجموعه از 6 تا کتاب و هر کتاب هم از ۳۰ درس تشکیل شده که لغات رو براتون بصورت موضوعی دسته بندی کرده است. برای اینکه بیشتر با این مجموعه آشنا بشین پیشنهاد میکنم حتما بخش زیر رو مطالعه کنید:

 

Afraid [əˈfreid] adj. 
کلمه afraid
When someone is afraid, they feel fear.
→ The woman was afraid of what she saw.
Agree [əˈɡriː] v.
کلمه Agree
To agree is to say “yes” or to think the same way.
→ A: The food is very good in that restaurant. B: I agree with you.
Angry [ˈæŋɡrɪ] adj. 
کلمه Angry
When someone is angry, they may want to speak loudly or fight.
 She didn’t do her homework, so her father is angry.

همونطور که می بینید در کنار هر لغت یک تصویر اومده که میتونه حفظ اون کلمه رو براتون خیلی راحت تر کنه. همچنین تلفظ هر کلمه به همراه مثالش آورده شده که کمک میکنه تلفظ صحیح هر کلمه رو یاد بگیرید.

10 اپلیکیشن فوق العاده برای یادگیری زبان آلمانی + لینک دانلود
پیشنهاد مطلب

همچنین درس های این مجموعه تمرین هم دارند که در یادگیری و استفاده از هر لغت در جمله به شما کمک میکنه. در انتهای هر درس هم یک متن آورده شده که تمام لغات درس رو داخلش آورده است.

بنابراین شما با یک مجموعه کامل برای یادگیری لغات انگلیسی مواجه هستید که میتونه یک دامنه وسیع از کلمات رو باهاش یاد بگیرید.

ویدیوهای آموزش 4000 لغت انگلیسی با ترجمه فارسی

شاید خیلی از زبان آموزان حوصله خریدن چندین کتاب و خوندنش رو نداشته باشند و ترجیح میدن بجاش اون رو به روش دیگه یاد بگیرند. ما در سایت تاپ زبان دوره ویدیویی آموزش مجموعه تک تک کتاب های مجموعه آموزش 4000 کلمه ضروری انگلیسی رو با ترجمه فارسی هر لغت براتون آماده کردیم که میتونید اونها رو دانلود کنید و روی گوشی موبایل، تبلت، لپتاپ، کامپیوتر و تلویزیون و هر وسیله هوشمند دیگه ای تماشا کنید و لغات رو یاد بگیرید. حتما ویدیوی زیر رو که یکی از درس های این مجموعه هست رو تماشا کنید تا با این دوره آشنا بشین:

 

اگر دوست دارید این مجموعه رو بصورت تصویری داشته باشید روی دکمه زیر کلیک کنید:

آموزش 4000 کلمه ضروری انگلیسی

لطفا امتیاز دهید
دیدگاه کاربران
 • راضیه 25 آگوست 2022

  این لغات ها بسیار مفید است برای یادگرفتن زبان انگیلیسی من هم علاقمند به یادگیری زبان هستم

  • آواتار
   topzaban 25 آگوست 2022

   ممنون از نظرت راضیه عزیز
   بله مجموعه 4000 لغت ضروری انگلیسی واقعا جزو مجموعه های خیلی کامل و قوی در زمینه یادگیری و تقویت واژگان برای همه سطوح است و پیشنهاد میکنیم حتما اون رو مطالعه کنید

ارسال دیدگاه