با خرید دوره های تاپ زبان 15درصد مبلغ دوره به کیف پولتان اضافه خواهد شد.
0

۴۰۰۰ لغت انگلیسی که باید بدانید!

شاید خیلی از زبان آموزان دوست دارند خیلی زود به مهارت بالایی از صحبت کردن به انگلیسی برسند و یا بتونند در اینترنت مطالب انگلیسی رو خودشون مطالعه کنند و اون رو بفهمند. خوب برای اینکار شما باید دامنه واژگان قوی داشته باشید (البته خوب باید به قواعد یا دستور زبان انگلیسی مسلط باشید).

در این مطلب از بلاگ تاپ زبان قصد داریم یک مجموعه فوق العاده قدرتمند رو برای تقویت دانش واژگان انگلیسی تان به شما معرفی کنیم.

مجموعه ۴۰۰۰ لغت ضروری انگلیسی

شاید اسم این مجموعه اول کمی براتون ترسناک باشه! خوب حقم دارید ۴۰۰۰ کلمه!!!! اما نه اینطور نیست که همه ۴۰۰۰ کلمه رو یکجا باید یاد بگیرید. این مجموعه از ۶ تا کتاب و هر کتاب هم از ۳۰ درس تشکیل شده که لغات رو براتون بصورت موضوعی دسته بندی کرده است. برای اینکه بیشتر با این مجموعه آشنا بشین پیشنهاد میکنم حتما بخش زیر رو مطالعه کنید:

 

Afraid [əˈfreid] adj. 
کلمه afraid
When someone is afraid, they feel fear.
→ The woman was afraid of what she saw.
Agree [əˈɡriː] v.
کلمه Agree
To agree is to say “yes” or to think the same way.
→ A: The food is very good in that restaurant. B: I agree with you.
Angry [ˈæŋɡrɪ] adj. 
کلمه Angry
When someone is angry, they may want to speak loudly or fight.
 She didn’t do her homework, so her father is angry.

همونطور که می بینید در کنار هر لغت یک تصویر اومده که میتونه حفظ اون کلمه رو براتون خیلی راحت تر کنه. همچنین تلفظ هر کلمه به همراه مثالش آورده شده که کمک میکنه تلفظ صحیح هر کلمه رو یاد بگیرید.

چندین راه موثر برای بهبود واژگان و تقویت لغت
پیشنهاد مطلب

همچنین درس های این مجموعه تمرین هم دارند که در یادگیری و استفاده از هر لغت در جمله به شما کمک میکنه. در انتهای هر درس هم یک متن آورده شده که تمام لغات درس رو داخلش آورده است.

بنابراین شما با یک مجموعه کامل برای یادگیری لغات انگلیسی مواجه هستید که میتونه یک دامنه وسیع از کلمات رو باهاش یاد بگیرید.

ویدیوهای آموزش ۴۰۰۰ لغت انگلیسی با ترجمه فارسی

شاید خیلی از زبان آموزان حوصله خریدن چندین کتاب و خوندنش رو نداشته باشند و ترجیح میدن بجاش اون رو به روش دیگه یاد بگیرند. ما در سایت تاپ زبان دوره ویدیویی آموزش مجموعه تک تک کتاب های مجموعه ۴۰۰۰ لغت انگلیسی رو با ترجمه فارسی هر لغت براتون آماده کردیم که میتونید اونها رو دانلود کنید و روی گوشی موبایل، تبلت، لپتاپ، کامپیوتر و تلویزیون و هر وسیله هوشمند دیگه ای تماشا کنید و لغات رو یاد بگیرید. حتما ویدیوی زیر رو که یکی از درس های این مجموعه هست رو تماشا کنید تا با این دوره آشنا بشین:

 

اگر دوست دارید این مجموعه رو بصورت تصویری داشته باشید روی دکمه زیر کلیک کنید:

مجموعه آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری انگلیسی با ترجمه فارسی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *